Visa šventės trukmė 2,5val. Suėjus 2val, pradedame tvarkytis ir po 2,5val (jei nesutarta kitaip) atlaisvinamos patalpos.

Minimalus avansas už gimtadienio zonos rezervaciją 30 eur. Avansui sumokėti yra duodamos 5 dienos.

Rezervacija galutinai tvirtinama tik gavus užstatą.

Rekvizitai apmokėjimui:

Pardavėjas: MB „Kroklendas“
A/s Nr.: LT987300010153644255
Banko kodas: 73000, Swedbank

Šis avansas atšaukus gimtadienį negrąžinamas. Gimtadienio laiką (susirgus vaikams ar dėl kitų priežasčių) galima perkelti.

Saugumo taisyklės yra privalomos visiems, kurie lankosi mūsų žaidimų kambariuose ir už vaikų priežiūrą, elgesį, kambaryje  yra atsakingi jų tėvai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys.

Picos užsakomos per mus (jei jų norėtumėt). Kavos, arbatos perkamos iš mūsų. Likusios vaišės – Jūsų. Nors visomis vaišėmis, užkandžiais, tortu galime pasirūpinti ir mes, tačiau būtina atvykti į mūsų žaidimų kambarį ir aptarti detaliau.

Gimtadienio dalyviai dėl jų pačių saugumo negali bėgioti su maistu ir žaisti žaidimų zonoje, valgyti reikia prie staliuko.

Į šventę atvykti pasiruošti galima ne anksčiau kaip 15min iki gimtadienio laiko pradžios.

Šventės metu maksimalus vaikučių skaičius 20, jei bus daugiau jie bus papildomai apmokestinami 2 Eur. už vaiką.

Vaikučių avalynė turėtų būti ne kietu paduku. Tinka kojinytės su neslystančiu paduku, ar češkytės, ar tapukai ir t.t. Tėveliai gali atsinešti sau avalynę persiauti arba duodame užsidėti ant batų antbačius.

Gimtadienio metu dėl įsijungiančio priešgaistrinio aliarmo negalima naudoti pirotechnikos priemonių kaip torto fejerverkai taip pat negalima naudoti sprogstančių ar kitokių konfeti, nes lubose liks skylė. ☺

Alkoholinius gėrimus ir alkoholį gimtadienio metu vartoti draudžiama. Už neteisėtą alkoholio vartojimą laukia 50eur. bauda.

Už lankytojų paliktus asmeninius daiktus neatsakome. Tačiau rastus daiktus saugome 1 savaitę.

Jei kils papildomų klausimų, skambinkite, visada atsakysime ☺

Visi šie patarimai duodami dėl Jūsų pačių gerovės.